Jsem šťastná.

13. září 2017 v 23:27
Vždycky jsem neměla ráda, když někdo skončil s blogem a ani se nerozloučil... A teď jsem si na svůj blog vzpomněla a dostala jsem chuť napsat asi úplně poslední článek.
Za tu dobu se toho změnilo strašně moc... Vlastně teďka žiju život, jaký jsem si v době, když jsem blog psala, strašně přála. A to je strašně krásný, ale zároveň je mi ze sebe smutno, když si ty staré články čtu.
Jsem ve čtvrťáku a zatím je to boj, rozhodla jsem se zkusit medicínu a maturita s biologie a chemie není zrovna jednoduchá volba. Ale zatím to zvládám, nehroutím se, jak bych to dřív dělala, protože všechno neumím na 120%
Jsem více sebevědomá. Věřím si tak jak ještě nikdy. Přestala jsem se malovat, nosím věci na kterých bych dřív neměla odvahu, nebojím se tolik říct svůj názor.
Potkala jsem člověka, kterého miluju. Jsme spolu teď už skoro rok a nikdy jsem si nedokázala představit, že bych něco takového zažívala. Snila jsem o tom, že se na mě bude někdo takhle dívat, že mě jen tak pohladí po tváři a řekně, mi že jsem krásná, že mi bude naslouchat, snažit se mi porozumět a bude mě MILOVAT.
Není to černobílé, ale to nikdy není. Hádáme se, diskutujeme, někdy se navzájem nedokážem pochopit. Ale snažíme se co to jde a víme, že to chceme. Že chceme být s tím druhým celý život. A když to nevyjde? Nevadí. Ale v tudle chvíli si myslím, že ano. Myslím si, že jsem potkala člověka se kterým chci žít, vzít si ho a mít s ním děti. Neříkejte mi, že je to naivní, možná je, ale já to tak chci.
A co KLUK? Jsme pořád v kontaktu, píšeme si, občas se vidíme. Ale už to není jako dřív. Už vím, že bychom spolu nemohli být, nefungovalo by to. Rozešel se se svojí přítelkyní. To mě trochu vzalo, on pro mě vždycky bude první kluk do kterého jsem byla opravdu zamilovaná a teď přišla doba, kdy jsem se o něj opravdu mohla snažit. Ale už nechci. Už jsem někde dál. Možná s ním jednoho dne kontakt ukončím úplně, zatím ale ne, jsme kamarádi a tak to teď má být. Řekla jsem mu o tom. Jak moc jsem ho měla ráda, ale to už je taky dávno.
Je toho tolik, co se v mém životě změnilo. A jsem za to ráda.
Děkuju.
Že jste tady byli, že jsem se sem mohla chodit vypsat a vyplakat.
Mějte se krásně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama