Únava, rozchod a zase škola!

24. ledna 2016 v 12:46 | christine |  Milý deníčku
Ahoj, nejdřív ze všeho vám chci moc poděkovat za komentáře u článku o KLUKOVI, moc si vážím toho, že si uděláte čas a napíšete svůj názor. A pak ještě za rady u minulého článku, už jsem napsala e-mail Standovi, tak počkám, co mi odpoví. Zatím to nějak zkusím udělat, někdy mi článek vyjde celý, ne vždycky tam část chybí... Vaše komentáře mi dělají obrovskou radost. Děkuju moc!
Dnešní článek bude o uplynulém týdnu, popravdě vůbec nevím, jak se mi to povede... Už jsem ho totiž psala jednou, ale bylo to jen takové vyjmenování, co jsem dělala a takhle nechci, aby moje články vypadaly.
Popravdě už té školy mám plné zuby, takže jsem jen v pondělí napsala test z angličtiny, v úterý čtvrtletku z matiky a pak se na to fakt už vykašlala... Žádné písemky jsme už nepsali a předpokládala jsem, že učitelé budou i natolik normální a nebudou zkoušet. Trochu se bojím dalšího pololetí, protože mám teďka k učení strašnu nechuť... Nejraději bych se na všechno vykašlala!


TEN kluk byl na výměnném pobytu a ještě k tomu se mu rozbil mobil, takže jsme si ze začátku týdne psali fakt málo a možná i proto jsem neměla zrovna nejlepší náladu. Třeba v pondělí jsem si místo učení se na čtvrtletku šla lehnout a jen tak přemýšlela a nakonec teda i málem usla.
Ve středu jsem nebyla ve škole, ale jeli jsme do Brna k doktorce... Celkově tendle den byl fajn, protože jsem po dlouhé době strávila delší čas s rodinou, hlavně s mamkou jsme si zase popovídaly. Mám na ni teďka o dost míň času a mrzí mne to. A vím, že ji taky. Ale trochu jsem se od ní odtáhla v posledních týdnech, hlavně kvůli jedné hádce o vánočních prázdninách, o které vám snad někdy napíšu. Ale když vás nepodrží člověk, kterému opravdu důvěřujete, je to zklamání.

Ve čtvrtek jsem měla taneční a tendle týden to byl fakt děs. Nešlo mi to, štval mě kluk se kterým tancuju a prostě jsem celkově neměla náladu být obklopená lidma. Asi to na mně bylo i dost vidět, snažila jsem se nebýt nepříjemná, ale občas to nešlo. Když jsem přišla večer domů měla jsem náladu snad ještě horší a nezlepšila ji ani taťkova výborná avokádová pomazánka :D :D Ale nakonec byl večer parádní, napsal KLUK a po dlouhé době jsme si psali zase až do noci. Bylo to tak trochu zvláštní, v jednu chvíli napsal, že se mu fakt líbím. Kdybyste mě viděly :D Vůbec jsem nevěděla co na to mám napsat a na jednu stranu mi o udělalo šílenou radost na stranu druhou vím, že by mi todle zadaný kluk psát neměl...

No a pátek byl neuvěřitelně dlouhej a nabitej den. Ve škole se nic mimořádného nedělo, ale jakmile jsem přišla domů, za chvíli zvonila kamarádka, právě se s ní rozešel kluk a byla z toho fakt špatná. Já absolutně nevím, jak utěšovat lidi!! Ale nakonec jsem to nějak zvládla... Víte, ona má dost nízké sebevědomí, i když se to snaží zakrýt a bojím se, aby ji todle nějak víc nepoznamenalo. I když jejich vztahu je upřímně stejně nerozuměla a v mnoha věcech jsem s tím, jak probíhal, nesouhlasila. Když odešla, přišly kamarádky ze základky a chvíli u mě byly. Snažily jsme si trochu naplánovat léto, bylo by fajn, kdybychom měly brigády tak nějak ve stejný čas... No uvidíme. Večer jsem pak jela s rodinou lyžovat, bylo to strašně super, ale byla mi neuvěřitelná zima! Spát jsem šla až někdy kolem druhé hodiny, psala jsem si s KLUKEM a bylo to jako vlastně skoro vždycky super. Ještě jsem během večera napsala hned několik povzbuzujích zpráv kamarádce, psala mi, že jsem jí fakt pomohla, tak snad bude všechno dobrý....
Tak se mějte krásně a já se snad v blízké době ozvu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Sparks | E-mail | Web | 24. ledna 2016 v 19:10 | Reagovat

Nemám ráda když zadaný kluk píše jiné holce pěkné věcičky, měla by jsi mu asi dát nějak najevo jak se věci mají. Jestli jste jen kamarádi nebo jestli chces neco víc a co jeho holka na to atd.. :-)

2 queens-style | Web | 25. ledna 2016 v 19:12 | Reagovat

Ahoj máš úžasný blog prosím podívala by ses na náš ? ♥

3 myred | Web | 25. ledna 2016 v 21:44 | Reagovat

Je skvělé, že sis udělala čas na rodinu. Je hezké, jak jsi povzbudila kamarádku. Já jsem se o to nedávno pokoušela také, ale nakonec se to vyřešilo, za což jsem byla ráda. :) Jinak ten kluk...nevidím do vašeho chatu nebo hovoru, ale to, že má holku a píše tohle jiné holce, bacha aby si s tebou nezahrával. Čímž tě od něho samozřejmě nechci, odradit, neber to tak. :)

4 Andey | Web | 27. ledna 2016 v 18:46 | Reagovat

Taky jsem ve středu nebyla ve škole a lyžovat jsem byla až v neděli. :) Někdy dokážu lidi utišit, ale někdy mě nic nenapadá a dokážu ze sebe vmáčknout jen: "To bude dobré." Na toho kluka si dávej pozor, ale nechci tě od něj odradit. Taneční?! S kamarádkou pánujeme, že budeme chodit příští rok, ale já jsem prohlásil, že bez partnera nejdu, jelikož nechci, aby mi někoho přiřadili. Tak uvidím, jak to dopadne. :)

5 Sabush | Web | 28. ledna 2016 v 13:15 | Reagovat

To mi je ľúto :/ ale neboj všetko bude fajn.. :)

6 Broken girl | Web | 29. ledna 2016 v 19:51 | Reagovat

Psát by ti to neměl, ale stejně... Kdyby to napsal mě, měla bych nehoráznou radost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama