Můj rok 2015

19. ledna 2016 v 7:23 | christine |  Jak jde čas
Ahoj, tendle článek je trochu opožděný, ale chtěla jsem ho napsat. Jaký byl rok 2015? Popravdě řečeno pro mě tento rok nebyl nějak zlomový, to byl spíš 2014. Ale přesto se tady pár důležitých událostí našlo, tak jestli máte chuť, tady jsou...

V lednu jsem byla se školou na lyžáku. Když se na to zpětně dívám, byl to opravdu super týden, kdy jsem si opravdu odpočinula od školy. No a pak bylo vysvědčení, které bylo pro mě opravdu hodně tvrdě vybojované, nakonec mi samé jedničky "pokazila" jen dvojka z fyziky.
V únoru byla jedinou mojí záchranou myslím že angína, kterou jsem dostala. Řeknu vám, že dva dny mi bylo špatně, jak ještě nikdy, ale když zabrali antibiotika, bylo to nakonec super, protože jsem vypadla od stresu ve škole :)
Z jara si toho moc nepamatuju popravdě. Bylo pár super akcí s kamarádkama, vyzkoušely jsme sushi a na přespávačku s nejlepší snídaní nejde zapomenout. Školní výlet dopadl překvapivě dobře. Celkem jsem se toho bála, ale nakonec jsme skoro celou dobu hráli volejbal a celkově si to jako třída užili.
Pak přišlo další vysvědčení, kde přibyla dvojka z němčiny a pak konečně prázdniny. Začala jsem chodit na brigádu do prádelny. Něco vám řeknu, to že ta práce byla fakt náročná bych zvládla. Ale strašně mě to vyčerpávalo psychicky, dělat tu samou věc furt a furt dokola, je prostě šílený! Takže prvních čtrnáct dní o prázdninách bylo ve jménu brigád. Nevzpomínám na to moc ráda, ale první prázdninový víkend byl úžasný. Byla jsem celou dobu s kamarádkou, přespaly jsme jednou u nás ve stanu a další noc u ní. Tendle rok jsem si užila dovolenou, jak ještě nikdy. Jeli jsme na Šumavu a já tam myslela jen na to, jak je to tam krásné a co si dám k jídlu. Ale po návratu, což bylo někdy na začátku srpna, jsem začala mít zase strach ze školy. Chápete to? Měsíc volna přede mnou a já se stresuju! Ale i v srpnu bylo hodně krásných dnů...
A teď zase začátek školy. A popravdě? Todle období si vůbec nepamatuju. Vím, že jsem druhý týden v září byl a na prvních tanečních, celkově mě to nakonec bavilo, ale občas jsem s tím chtěla už fakt seknout. No a 21. září jsem jela do Brna se školou a tam jsem potka jednoho kluka. Zatím o něm moc nevíte, časem vám o něm povím víc. Ale od té doby začal můj neustálý nedostatek spánku. Protože si píšem a voláme do noci... Vlastně od té doby se všechno točí kolem něj, kdybych měla vypsat nejhezčí zážitky z podzimu bude to čas co jsem strávila s ním. Ale vlastně i kdybych měla vypsat ty nejhorší chvíle, bylo by to kvůli němu.
Na podzim jsem začala občas běhat a v listopadu jsem měla Věneček, na který teda nějak ráda nevzpomínám popravdě... Prosinec jsem zasvětila škole, ale prázdniny byly opravdu úžasné :) Jo bylo to hlavně kvůli němu, protože jsme si začali volat a já byla vzhůru třeba do čtyř do rána.... A jeden den jsme spolu jeli na ryby, to je vůbec jeden z mých nejoblíbenějších dnů za poslední dobu, ale o tom vám napíšu třeba jindy :)

Silvestr jsem oslavila s kamarádkou, teda byla to spíš taková klasická holčičí přespávačka než oslava...
A já jen doufám, že 2016 bude lepší, strašně moc bych ve svém životě potřebovala změnu, myslím k lepšímu samozřejmě :) Rozhodně mě jedna změna čeká, tendle rok mi totiž bude osmnáct... Tak uvidíme.
Já vám opožděně přeju, ať je pro vás 2016 přesně ten rok co chcete aby byl :)
Držím nám všem palce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronica Bioxx | Web | 19. ledna 2016 v 12:12 | Reagovat

Přeji Ti v novém roce jen to nejlepší

2 Dáša H. | E-mail | Web | 19. ledna 2016 v 21:30 | Reagovat

Na osmnáctku se těšíš oprávněně, teda alespon podle mě :D já si to strašně užila, celý ten měsíc jsem byla každý víkend někde. "Slečno bylo vám už 18?" "Jo, včeraaaaaa!!", "No tak to moc nepřežeňte" :D Měla jsem tou dobou pocit, že můžu všechno :D letos mi bude 20, na diskotéku se dostanu jednou za půl roku a ještě si jí neužívám tolik, ale asi to bude i přítelem, nemůžu dělat tolik kravin....ale pssssst, to se neříká :D :D

3 myred | Web | 20. ledna 2016 v 20:23 | Reagovat

Hezky jsi nám shrnula celý rok. :) Tak já Ti přeji, aby pro tebe rok 2016 byl ještě lepší než předchozí rok a aby v Tvém životě nastala ta změna, kterou čekáš. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama