Leden 2015

Come to my life

31. ledna 2015 v 6:11 | christine |  Photo
Ahojte, zjistila jsem, že mám v mobilu strašně moc fotek, které jsem vám ještě nezvládla ukázat. Takže to napravím v dnešním článku, rozhodla jsem se to pojmout trochu jinak a víc se rozepisovat, tak snad se vám to bude líbit.
P.S. Některé fotky jsou už hooodně staré.
ČAJE:
Dokud jsem neprojížděla fotky ani jsem si neuvědomila jak moc teď piju čaje :D Nebudu vám ukazovat všechny fotky, jen taková menší ochutnávka :) Přemýšlela jsem, že bych udělala o čajích spešl článek, ale potom jsem od toho nějak upustila. Já mám z čaju nejraději rooibos a zelený. Ale oboje s nějakou příchutí, čistě zelený čaj fakt nesnáším. Co se týká mých oblíbenců zbožňuju Pickwick zelený čaj s jahodou, ale mám ráda i ostatní příchutě. A rooibos miluju taky od Pickwicku s tropickým ovocem... Teďkom v zimě jsem si oblíbila i domací pečení čaj :)

JÍDLO:
První fotka je z rodinné oslavy, taky tak zbožňujete maminčinu bábovku? Vůbec na podzim jsme měli plno oslav takže o zákusky nebylo nouze. To můžete vidět i na druhé fotce tendle oříško-karamelový řez je naprosto úžasný... Jo a na třetí fotce je čáct nadílky od Mikuláše. Jak teďka můžu nejíst sladký? Čokoláda Merci je úžasná, akorát já bych nemusela mít hořkou...

PŘÍRODA:
Tudle fotku jsem fotila, když jsme byly s mamkou pouštět draka. Takový návrat do starých časů :) Druhá fotka je z školního výletu do Třeboně. Byli jsme v ústavu pro výzkum sinic a pak na výlovu rybkíku. V Třeboni jsem už byla tento rok podruhý a líbí se mi čím dál víc. Bohužel jsem si ale ani jednou pořádně neprošla zámecký park, při první návštěvě nebyl čas a při té druhé mi bylo blbě, takže jsem na to neměla náladu. A teď přicházejí na řadu moje oblíbené fotky z krásného podtimného dne. Udělali jsme s rodinou takový menší výlet a počasí nám opravdu přálo :)
VŠECHNO MOŽNÉ:
Začala jsem koukat seriál Once upon a time a zatím mě to opravdu baví, ale nevím jak dlouho mi to vydrží....
Babiččin pes, který je tak strašně líný, že s ním není žádná sranda, ale hezký je :)
Příprava na oslavu narozenin u kamarádky, ten den jsme měli ve škole plavání, takže jsem se malovala až po škole. Nějak se mi ten den nepovedly linky, dělám si je totiž jen občas takže ještě nemám potřebný cvik :)

Fotka po Štědrém večeru, v postely s nezbytnou knížkou čajem a samozřejmě u sebe musím mít jeden z dárků, náhrdelník s relikvií smrti :)
Naše sbírka sprcháčů a po vánocích jich ještě přibylo :)
A adventní věnec ještě před začátkem adventu :)

POKUD BUDETE MÍT OTÁZKU ZNOVU JSEM ZPROVOZNILA ASK: http://ask.fm/bychristine

My morning rutine TAG

25. ledna 2015 v 6:17 | christine |  My opinions
Ahojte, dneska pro vás mám článek o mojí ranní rutině, rozhodla jsem se to udělat formou takového menšího TAGu. Tak doufám, že se vám článek bude líbit.
zdroj obrázků weheartit
V kolik hodin obvykle stáváš?
Podle toho, kdy mi začíná škola, většinou ale před šestou, protože se potřebuju ještě učit. Hodně lidí nechápe, jak se ráno můžu učit, ale mně večer do hlavy nic neleze a ráno je to o dost lepší. A o víkendu kolem půl desátý, je to taky celkem různé, podle toho jestli někam jdu...
.
Co obvykle snídáš?
Většinou pečivo, ale v poslední době toho ráno moc nesním, nějak vůbec nemám chuť. Jo a piju ovocný čaj.
Nejdříve se maluješ nebo oblékáš?
Většinou se nejdřívě maluju, protože nepoužívám nějaké barevnější líčení, takže to nějak neladím s oblečením....
brandy meville | Tumblr
Jak dlouho se maluješ a obléká?
Maluju se tak kolem deseti až patnácti minut a oblékám se kolem pěti minut, protože na to už moc nezbývá čas :)
Drawing~
Kterou část své ranní rutiny máš nejraději?
Asi líčení. Většinou to byla snídaně, ale jak už jsem psala teďka mi ráno už nějak nechutná...
Dostala jsi někdy snídani do postele?
K šestnáctým narozeninám mi mamka a ségry udělaly snídani do postele, bylo to fakt překvapení a opravdu mě o potěšilo.
Wonderland — r e i n d e e r on We Heart It. | via Tumblr
POKUD BUDETE MÍT OTÁZKU ZNOVU JSEM ZPROVOZNILA ASK: http://ask.fm/bychristine

New year

19. ledna 2015 v 6:02 | christine |  My opinions
Nikdy jsem nebyla ten typ, který nástup nového roku nějak prožíval, prostě další rok.... Ale tentokrát jsem se nad tím zamyslela a říkala jsem si, že je to ten nejlepší čas na změnu.... V mém životě bych toho chtěla změnit hodně, ale ne všechno je v mých silách, ne všechno můžu ovlivnit.... Pojďmě se teda podívat na pár mých předsevzetí, i když nevím jestli to beru úplně jako předsevzetí, ale spíš věci, podle kterých bych se chtěla tendle rok řídit, nebo se o to aspoň pokusit :)
zdroj obrázků: http://weheartit.com
BE HAPPY:
Jsem člověk, který se ze všeho rychle sesype a hned začne brečet a nevidí žádné východisko a to bych chtěla změnit, brát věci více s nadhledem a přestat všechno tak řešit... :)
! :)☀️Untitled
SCHOOL:
tendle bod souvisí s tím prvním, protože právě škola stojí za velkou částí mého trápení :) chci si udržet dobré výsledky, ale přestat to tolik hroti.
.
FAMILY AND FRIENDS:
Trávit více času se svojí rodinou a mít s nima lepší vztahy to je velká výzva, ale chtěla bych to splnit. Začít být více společenská a otevřenější k cizím lidem i když mám úžasné kamarádky, chci si vytvořit nové, nebudou to ti nejlepší, protože ty už jsem myslím našla :)
Zen to Zany's Photos...sisters and friendsUntitled
SPORTS:
A asi taková klasika. Opravdu bych chtěla pořádně cvičit. Už jsem si todle předsevzetí dávala hodněkrát, ale třeba to výjde :D
Untitledadd a caption
Nevím, jestli budu schopná tydle předsevzetí vyplnit, protože v hodně z nich bych musela změnit sama sebe a to je nesmírně těžký. Tak mi držte palce :)
I can do it. I will do it.

MÁTE NĚJAKÉ NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ?

TAG oblečení

13. ledna 2015 v 6:12 | christine
Ahojte, dneska vás trochu seznámím se svým šatníkem.... Tendle článek jsem plánovala napsat už od září a pořád né a né ho vydat, takže jsem ho KONEČNĚ zvládla dodělat :D
Nejoblíbenější:
Hmm, první a hned hodně těžká otázka. Ale myslím, že zvolím tendle černý krajkový top, který jsem dostala k vánocům (článek ZDE). Nosím ho ráda k legínám, nebo zastrčený do kraťasů.
Nejnošenější:
Tak v létě rozhodně tydle riflové kraťasy, které jsou neuvěřitelně pohodlné a já je nosím skoro pořád...
A teď na podzim nejspíš tadle ''kožená'' bunda... (článek o kožených bundách ZDE)
Nejnovější:
Tendle nádhernej bílej svetr :) Oficially in love!! :)
Nejstarší:
No protože pořád rostu a mám mladší ségry, našla bych tady asi hodně starách kousků... Ale rozhodla jsem se vám ukázat tričko, které jsem ještě nedávno nosila. Mám ho asi od šestý třídy a mám k němu takový zvláštní vztah....Připadala jsem si v něm strašně cool :D Popravdě řečeno teď už bych si nekoupila, ale chápu, že se mi v nějakých dvanácti líbilo...
Zděděné:
V mé skříni se najdou i kousky po někom většinou je ale nosím spíš doma. Ale kousek, který jsem zdědila a mám ho moc ráda, je todle tričko. Zdědila jsem ho po mamce a na dny, kdy se mi nechce nic vymýšlet je perfektní. Stačí si k němu vzít džíny a rozepínací svetřík a pohodový outfit je na světě :)
Lituju, že jsem si koupila:
Červené tílko/šaty z New Yorkru, které jsem si koupila ve výprodeji jen za 80Kč. Ale stejně mě mrzí, že je mám, protože se mi budou jen válet ve skříni...
Zamilovaná:
Jde o kousek oblečení, které jsem litovala, že mám, ale teď ho mám fakt ráda... Je to například tadle košile z New Yorkru. Koupila jsem si jí a neseděla mi, ale teď jsem do ní dorostla a jsem ráda, že jí mám. I když je fakt, že se hodně mačká, což je vidět i na fotce :D
Nejvíc extravagantní:
V mém šatníku se extravagantní věci nevyskytují. Trochu mě to mrzí, ale tak je mi zatím 16 takže si nějaký styl snad později najdu... Nejbláznivější jsou určitě tydle šaty, které jsem si koupila na konci tohodle sprna v New Yorkru. Nejen že vzor látky je totálně bláznivý, ale ani střih není není zrovna klasický. Vzala jsem si je do Řecka, ale myslím, že je příští rok vezmu i do školy :)
Jak se vlastně oblíkám?
Rozhodně od svého oblečení požaduju pohodlnost a taky se snažím, aby se jednotlivé kousky mého šatníku k sobě hodily. Popravdě řečeno zatím svůj šatník postupně sestavuju, jde to sice pomalu, protože moje peněženka není bezedná ale jde to... Postupně se moje skříň zaplňuje oblečením, které opravdu chci nosit. Snažím se si před každým nákupem rozmyslet, jestli se mi to doopravdy líbí, potřebuju to mít s čím zkombinovat...
∞ xaxa ^^ ∞ #ms

POKUD BUDETE MÍT OTÁZKU ZNOVU JSEM ZPROVOZNILA ASK: http://ask.fm/bychristine

Knižní výzva 2014

10. ledna 2015 v 6:42 | christine
Ahojte, tento rok jsem se zapojila do knižní výzvy. Dneska vám ukážu všechn knížky, co jsem za rok 2014 přečetla. Chtěla jsem zvládnout 70 knih a to jsem překonala, takže se na to jdeme podívat :) Další můj cíl byla stovka knížek a přečetla jsem jich přesně sto :) tu poslední knížku jsem dočetla dvě minuty před novým rokem :)
zdroj ZDE
1. J.K. Rowling-Harry Potter a relikvie smrti
2. Stephenie Meyrová-Stmívání
3. Tamina Berger-Dotek Chladu
4. Romain Rolland-Petr a Lucie
5. Veronika Matysová- Míša v síti
6. Brigitte Blobel-Sólo pro Sáru
7. Brigitte Blobel-První zkouška
8. Brigitte Blobel-Sářin sen
9. Lenka Lanczová-Znamení blíženců
10. Anne-Dauphine Juliand-Dva krůčky po mokrém písku
11. P.C. Cast- Neferetino prokletí
12. Ira Levin-Stpefordské paničky
13. Jacqueline Wilson-Konec snění
14. Údolí Sezona 1 Katastrofa-Krystyna Kuhn
15. Lauren DeStefano-Horečka
16. Dagmar Hilarová-Nemám žádné jméno
17. Martina Symerová-Angela
18. Sara Stephard-Hra lží Nikdy v životě
19. Lenka Lanczová-Dvakrát dospělá
20. Lenka Lanczová-Tři na lásku
21. Sara Stephard-Past
22. Sophie Jordan-Drakie Návrat
23. Lauren Kate-Zamilovaní andělé
24. Sophie Jordan-Drakie Útěk
25. Jenny Han-Bez tebe to není léto
26. Susanne Mischke-Štavnice na vílu
27. Jessica Khoury-Počátek
28. J.K. Rowling- Harry Potter a princ dvojí krve
29. Zdeńka Bezděková-Říkali mi Leni
30. Krystyna Kuhn-Údolí Sezona 1 Hra
31. Kai Meyer-piráti z karibiku Magie mušlí
32. Michelle Zink-Kruh ohně
33. Dívčí parta (Lisi Harrison)
34. Komisař Rex-Maskovaná smrt (Rainer Bernfeld)
35. Komisař Rex (Rainer Bernfeld, Gaby Schuster)
36. Mé sladké šestnácté století (Rachel Harrisová)
37. Prožila jsem něco neuvěřitelného (Věra Řeháčková)
38. Dívčí parta - Nejlepší kamarádky? Ani náhodou (Lisi Harrison)
39. Dívčí parta o prázdninách - Dylan - věčná potížistka (Lisi Harrison)
40. Dr. Quinnová - Mezi dvěma světy (Dorothy Laudanová)
41. Údolí - Bouře (Krystyna Kuhn)
42. Bez naděje (Coleen Hooverová)
43. Dívčí parta - Pomsta bude sladká (Lisi Harrison)
44. Komisař Rex - Nový šéf (Rainer Bernfeld)
45. Miriam (markéta Harasimová)
46. Dr. Quinnová Za hlasem srdce (Dorothy Laudanová)
47. Dvojí tvář (Kathrin Lange)
48. Ivana (Zuzana Francková)
49. Martina (Zuzana Francková)
50. Nevinná (Zuzana Francková)
51. Dívčí parta o prázdninách - Massise - módní policie (Lisi Harrison)
52. Kdo vlatně jsem (Jana Žujová)
53. Krůček od propasti (Zuzana Francková)
54. Dívčí parta-Láska je láska aneb rvačka o kluky (Lisi Harrison)
55. Dívčí parta-Žárlivost aneb to si vypiješ (Lisi Harrison)
56. Dívčí parta-Zkouška z líbání (Lisi Harrison)
57. Holky na hlídání (Melody Mayer)
58. Hledání Aljašky (John Green)
59. Dr. Quinnová-Těžká volba (Dorothy Laudanová)
60. Holky na hlídání-Kamarádky do deště (Melody Mayer)
61. Dívčí parta-Věčné supeřky (Lisi Harrison)
62. Čekání na lásku (Zuzana Francková)
63. Nikky, vrať se (Veronika Matysováú
64. Najky Narda Beedleho (J. K. Rowlingová)
65. Kamínek v botě (Jarmila Dědková)
66. Ještě než umřu (Jenny Downhamová)
67. Dokonce mi i kluka svedla (Věra Řeháčková)
68. S láskou Tessa (Kate le Vannová)
69. Scarlett (Cathy Cassidy)
70. Okouzlená nocí (Amy Plum)
71. Dr. Quinnová-Co je láska (Dorothy Laudanová)
72. Hvězdy nám nepřály (John Green)
73. Ztracená naděje (Colleen Hooverová)
74. Etiketa a špionáž (Gail Carrigerová)
75. Dr. Quinnová-navždy spolu (Dorothy Laudanová)
76. Najít Sky (Jass Stirling)
77. Čarodějky z Turlinghamu (Ellie Boswelllová)
78. Drakie-bez dechu (Sophie Jordanová)
79. Můj život u sousedů (Huntley Fitzpatricková)
80. Danteho holka (Courtney Coleová)
81. Letní něžnosti (Lenka Lanczová)
82. Smrt jako poslední překážka (Kristýna Čtvrtlíková)
83. Vždycky budeme mít léto (Jenny Hanová)
84. Léto na druhý pokus (Morgan Matsonová)
85. Zvěrolékař na blatech (James Heriot)
86. Zvěrolékař a jeho přátelé (James Heriot)
87. Nováček (Robert Muchanová)
88. Strašidelná párty (Maja von Vogel)
89. Záhada mloka (Jorn Lier Horst)
90. Selekce (Kiera Cassová)
91. Mít pro koho žít (Věra Řeháčková)
92. Vzpoura (Andrea Cremerová)
93. Oběť (Andrea Cremerová)
94. Smečka (Andre Cremerová)
95. Rudá jako rubín Láska nezná čas (Kirstin Gjierová)
96. Léto na táboře (Jen Calonita)
97. Dívky v sedlech-Kamarádky (Bonnie Bryantová)
98. Třída A (Robert Muchamore)
99. Políbená měšícem (Amy Plum)
100. Vězení (Robert Muchamore)

Co jsem dostala k Vánocům 2014?

4. ledna 2015 v 6:11 | christine
Ahojte, dneska pro vás mám trochu opožděně, článek o dárcích, které jsem dostala na Vánoce :)
Hlavní dárek těchto Vánoc byly lyže a lyžařské boty. Vzhledově se mi moc líbí a parádně k sobě ladí a další plus je, že mám kalhoty s růžovými proužky, takže to bude (teda aspoň doufám) vypadat moz hezky. Už jsem je vyzkoušela a jezdí se na nich parádně :)
Co se týká kosmetiky, dostala jsem tendle super voňavý sprcháč od Balea (o kterém se ještě určitě někde zmíním), odličovací tamponky a svojí oblíbenou voňavku od B.U., jednu už doma mám a pomalu dochází, takže byl čas doplnit zásoby.
Nepostradatelné ponožky pod stromečkem samozřejmě nechyběly, zapomněla jsem je vyfotit, ale jsou super zateplené takže to pravé ořechové pro moje zmrzlé nohy.
Dál jsem dostala silonky v růžovo-fialové barvě, jsem na ně opravdu zvědavá a doufám, že je někdy uvidíte v nějakém outfitu. Psací potřby jsou pro mě, jako pro studentku perfektní dárek a praktická klíčenka se hodí :)
Další dárek od rodičů bylo 6 šperků z Aliexpressu ty (teda kromě jednoho) nestihly dorazit a já je vám ukážu ve speciálním článku. Jediný který dorazil byla relikvie smrti, je to splnění mého malého snu. A už se nemůžu dočkat až si ji vezmu k nějakému outfitu. No řekněte není nádherná?
Ještě jsem také měla dostat kryt na mobil ale zapomněla jsem si ho koupit, takže ho Ježíšek přinese později.
Od ségry jsem dostala tohodle super roztomilého sobíka, příští rok dostane čestné místo ve výzdobě pokojíčku.
Od jedněch prarodičů jsem dostala peníze a od druhých tendle perfektní top, který jsem si vybrala v Gatu a jsem z něj nadšená. S tetama si dárky nedáváme, ale ony mi stejně nějakou tu maličkost dají, knížka, super roztomilý přívěšek a tělová pěna mě opravdu potěšily.
Já jsem s dárky opravdu spokojená a moc děkuju všem za každý dárek :)
P.S. Ještě vám musím ukázat perníkovou chaloupku z papíru a dárek jedné ségry, parádní lego ze kterého jsme rovnou postavily domeček :)
JAKÉ DÁRKY VÁS TENTO ROK NEJVÍCE POTĚŠILY?