Prosinec 2013

Film:Útěk do divočiny

29. prosince 2013 v 6:52 | christine
Christophera nebaví život, který žijí jeho rodiče, honba za penězi, lži a hádky. Touží po volném životě, bez peněz a zbytečností. Proto uteče z do domova a vydělává si na svůj sen, odjet na Aljašku a tam žít sám v divočině. cestou se seznámí s mnoha novými přáteli... Na Aljašce najde starý autobus, ve kterém se ubytuje a plní si svůj sen. Ale je todle opravdu to po čem toužil?
no tendle film rozhodně šťastný konec nemá, i když jsem si to hrozně moc přála. Hrecké výkony mi přišly dost přesvědčivé. Christopher mi byl skutečně sympatický a jeho sestra taky. Film je natočený podle skutečné události... Přišlo mi hrozný že zemřel kvůli takové maličkosti. A já do poslední chvíle doufal ve šťastný konec....

Co jsem dostala k Vánocům

27. prosince 2013 v 17:41 | christine
Ahojte :) tak je tady článek co jsem dostla k Vánocům troch opoděně ale přece....
No tydle Vánoce byly jedny z nejhezčích, rodiče mě totiž hrozně moc překvapili. Dostala jsem MOBIL!! Nový mi slíbili až v osmánácti ale nakonec... byla jsem z toho úplně rozhozená skoro jsem se u stromečku rozbrečela :) no todle byl takový hlavní dárek...ale dostala jsem ještě šátek, pyžamo, šampon a ještě nějaký drobnosti nechce se mi to tady všechnno vypisovat. Od prarodičů jsem dostala peníze, krajkovaný top a sportovní tašku, pírka,....
Můj milý mobílek... :)
pyžamo-i když růžovou nemusím do tohodle jsem se zamilovala
šátek-no asi si ho půjdu vyměnit příde mi moc zářivej....a navíc se mi k ničemu nehodí
šampon-s pivními kvasnicemi
sportovní taška
krajkový top- je černej to na těch fotkách není moc pozant, něco na tento způsob jsem si přála, takže..

Vánoce

23. prosince 2013 v 6:45 | christine |  Photo
Ahojte dneska vám chci ukázat vánoce u nás :) jaký máme stromeček, adventní věnec a třeba jaký pečem cukroví :)
Snažila jsme se najít fotku stromečku z minulého roku ale nikde není vyfocenej jenom samotnej stromeček, takže smůla :) fotka bude až později až ten letošní :D
Stromeček máme vždycky takovej málo barevnej, máme slaměný a dřevěný ozdobičky :)
většina vyrobené/slaměné/dřevěné/nejnovější myslím, že z Lidlu asi za třicet korun :)
na vrcholu/vyrobená lucernička :) ta není na stromeček ale jako dekorace :)
náš věnec :)
Cukroví máme většinou sedm druhů :)
skořičky/vanilkové rohlíčky/tlamičky/marokánky
domácí rafaelo, perníčky, dortíky a pak ještě švěstky obalené v čokoládě :)
Jaké je vaše nejoblíbenější cukroví? :)

Prázdninýýý :D

20. prosince 2013 v 6:43 | christine |  Diary
Včera byl poslední učící den :) dneska už máme jen vánoční aktivity, pak se setkáme s našima prvňákama, chvilku pobydem ve třídě a rychle domů :) No já teda rychle poběžím domů zdlábnu oběd a spěchám na město :) máme tam sraz s kámoškama, jdem někam do kavárny :) nedáváme si dárky, takže jsme se rozhodly, že si půjdem někam sednout :)
It's Christmas time <3
Jaký mám plány na prázky? reaxovat, relaxovat a ještě jednou relaxovat :) no kdyby to tak bylo... samozřejmě plánuju odpočívat ale na druhou stranu jsem si psala seznam co všechno musím udělat do školy a je toho fakt hodně, takže s tím odpočinkem to nebude tak horký :/ Chci si totiž udělat všechny úkoly a prezenatce abych se v lednu mohla soustředit jen a jen na učení, učitelé nám totiž naslibovali milion testů... Určitě zajdu aspoň jednou na bruslák (miluju bruslení ♥) a sejít se s kámoškama :) Ve středu jsme byly na zumbě, no trenérka (nevím jestli jí mám říkat trenérka ale nenapadá mě jak jí mám říkat jinak) nám dala zabrat nacvičujem na vystoupení, takže jsme celou hodinu tancovaly jednu sestavu...ale mě to bavilo :D no nic končím, jdu pomoct mamce s pečením a pak dokoukám film Vyměřený čas (fakt krásnej :)
Co budete dělat o prázkách vy?? :)
waiting... | via FacebookAmanda seyfried | in time | via Tumblr

Nestíhám

11. prosince 2013 v 14:45 | christine |  Diary
Ahojte, no teďka blog trochu zanedbávám, prostě není čas, takže jsem nestíhala kouknout k vám na blogy :) ALe dneska jsem to trochu napravila :D
Trochu se vrátím do minulýho týdne, tak se kdyžtak nedivte.... Ve čtvrtek jsme ve škole strašili prvňáky, celkem jsem si to užila (byla jsem anděl :D) Ale pak to zkazil můj "úžasnej" spolužák, no pak jsem se s ním trochu pohádala :D
V pátek jsem byla u kámošky na návštěvě, měla oslavu, tak jsme si to užily :D A přes víkend jsem byla u prarodičů, s babičkou jsme hodně vařily, udělám asi nějakej článek... Zítra mám první zkoušku s kvartetem. Božínku já mám strach!!
Přes prázky jsme chtěla udělat nějaký články s mýma fotkama, ale foťák se rozbil, takže smůla!! Chtěla jsem vám vyfotit nějaký nový věci, ale nejde to no... Tak až nám ho opraví bude toho asi víc...
Jak už jsem říkala tak trochu nestíhám, do školy toho mám teď hodně takže články většinou přednastavuju :/ ale přes prázky se chci blogu věnovat trochu víc :)
christmas

BMI

10. prosince 2013 v 6:17 | christine
Způsob jak si ověřit jak jste na tom s váhou je výpočet BMI. Což je zkratkou z anglického body mass index.
Jak na to?
\mbox{BMI} = \frac{ \mbox{hmotnost} }{ \mbox{výška}^2 }

hmotnost v kilogramech
výška v metrech

.

Není to úplně přesné, zjistíte pouze přibližně jak na tom jste. Ale výpočet je opravdu jednoduchý.

BMI menší než dvacet-podváha
BMI 20-24-normální
BMi-25-30-nadváha
BMI větší jak 30-obezita

No mně vyšla podváha, což si myslím, že není pravda. Ale přibližně vám to ukáže váš stav :)
Doufám, že budete s výsledkem spokojeny :)

Moji idolové

8. prosince 2013 v 6:03 | christine
Takže dneska o mých idolech. Nebudu tady psát o těch úplně z dětství když mi bylo třeba pět, protože si to nepamatuju a možná že jsem ani nikoho neměla kromě maminky teda :)
1) Miro Šmajda- no nesmějte se, jako on mi ani teďka nepříde nějak moc ošklivej :) no ale je mi celekm dost nesympatickej :)
drželo mě to celkem dlouho. ale řekal bych že to byl idol mnoha holek sladkej blonďatej andílek :) zezačátku teda :)
http://imageproxy.jxs.cz/~nd03/jxs/cz~/271/425/2107378090_54809357_o2.jpg
2) Robert Pattinson-myslím že jsem se spíš zamilovala do Edwarda, bylo to taky celkem dlouhý vzplanutí :) nikdy jsem ale nebyla taková ta fanynka co o něm ví všechno spíš jsem se dívala na Stmívání čtyřikrát do měsíce :)
3)Radovan Herich- teď někdo méně známý, znáte takový ten pořád súdna sieň? tak tam hrál no byla to láska na první pohled teda jenostranná no.. překvapivě :) ale moc dlouho to netrvalo :)
A teď? Severus Snape :) můj ideál-muž, který se za mě nebojí položit život a udělá pro mě cokoliv. Já vím naivní, ale která holka by si to nepřála?? Jo a líbí se mi i vzhledově má prostě svoje charisma je prost něčím zvláštní. A i když ze začátku se chová celkem hnusně, stejně jsem ho od první chvíle měla hrozně ráda a to jsem nevěděla, že se z něho vyklube takhle statečnej chlap, kterej se nebojí riskovat pro kluka, kterého zrovna v lásce nemá..